Marka: Almo Nature

Almo Nature HFC Kitten z kurczakiem 70g

EAN: 8001154007008

Mokra karma dla kociąt. Receptura HFC Kitten to najwyższej jakości składniki z dużą zawartością mięsa zwierząt wzbogaconą witaminami, minerałami i składnikami roślinnymi zapobiegającymi powstawaniu kul włosowych. 
Wysyłka 1-2 dni robocze.
Cena:  4.61 zł

Almo Nature HFC Kitten z kurczakiem 70g

DLA KOGO?
Almo Nature HFC kurczak to mokra kompletna karma dla kociąt wszystkich ras. Receptura sporządzona jest z najwyższej jakości składników, które dopuszczone są do spożycia przez ludzi. Dzięki wysokiej zawartości świeżego mięsa z kurczaka w karmie, posiłek jest smaczny oraz wysoko przyswajalny. Receptury na mokro HFC są wzbogacone witaminami i minerałami oraz roślinną żelatyną, która zapobiega powstawaniu kul włosowych. Nie zawierają zbóż, chemicznych konserwantów i sztucznych barwników spożywczych.

ZALETY
  • wysoka zawartość mięsa w karmie,
  • składniki jakości HFC – odpowiednie do spożycia przez ludzi,
  • produkt bezglutenowy,
  • stworzona bez szkodliwych konserwantów i barwników,
  • źródło cennych składników odżywczych.

SKŁAD
Kurczak 50%, Bulion z kurczaka 34%, Ryż 6%, Ser 5%, Olej słonecznikowy 3%, Wątróbka kurczaka 1%, jajko 1%. 
Składniki analityczne: Białko surowe 10%, Włókno surowe 0,1%, Oleje i tłuszcze surowe 9%, Popiół surowy 1%, Wilgotność 77%
Sugerowana dzienna porcja:  < 6 miesięcy: zgodnie z zapotrzebowaniem; 6-9 miesięcy: 110g karmy mokrej + 40g karmy suchej; 9-12 miesięcy: 110g karmy mokrej + 35g karmy suchej. 

Almo Nature HFC Kitten z kurczakiem 70g, DLZATUKMK0074