O nas

ANIMALIZM to internetowy sklep zoologiczny dedykowany dla osób posiadających zwierzęta domowe. Jesteśmy młodym zespołem, który dynamicznie rozwija swoje możliwości na rynku e-commerce. Nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, by móc jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych Klientów, poprzez odpowiedni dobór najwyższej jakości produktów. To z myślą o potrzebach czworonogów proponujemy najkorzystniejsze oferty na rynku.

Naszą misją jest dostarczanie zdrowia i energii czworonogom oraz zaspokojenie apetytu wszystkich naszych merdających Klientów. Pozwala nam na to szeroki wybór asortymentu, dzięki współpracy z najbardziej znanymi i cenionymi producentami, takimi jak: Brit, Royal Canin, Purina, Josera, Fitmin.
Odpowiednie rozwiązania znajdą u nas właściciele pupili – niejadków, czworonogów z zaleceniami weterynaryjnymi, sterylizowanych oraz tych najbardziej wymagających.

Tworzymy przestrzeń, w której nasi Klienci otrzymają kompleksowe wsparcie we wszystkich obszarach opieki nad swoim pupilem. Jesteśmy pewni, że oferowane przez nas produkty spełnią Państwa oczekiwania i zrobimy wszystko, by jak najwięcej czworonogów zamerdało ogonami ze szczęścia.