Wyświetlane 48 z 716 produktów

Produkty dla kotów

Koty towarzyszą nam od tysięcy lat i dziś coraz rzadziej samodzielnie polują. Zwłaszcza domowe zwierzaki, które nie opuszczają bezpiecznego środowiska, wymagają naszej troski w zapewnieniu im odpowiedniego pożywienia. Należy pamiętać, że naturalnie kot jest drapieżnym mięsożercą, a to oznacza, że około 95% jego diety powinno stanowić mięso z niewielkimi ilościami podrobów. Pozostałe 5% powinny zaś stanowić dodatki warzywne i owocowe, a wystrzegać się należy składników zbożowych, które mogą zwiększać ryzyko zachorowania np. na cukrzycę. Sprawdź, jakie produkty dla swojego kota znajdziesz w naszym sklepie!

Karma dla kota brytyjskiego, bengalskiego i innych ras

Przedstawiciele poszczególnych ras, z uwagi na skłonności genetyczne, mają zróżnicowane potrzeby żywieniowe. Na przykład kot bengalski to zwykle zwierzę bardzo aktywne i chętne do zabaw — jego intensywny tryb życia wymaga dostarczania odpowiednich ilości składników odżywczych, które pokryją zwiększone zapotrzebowanie kaloryczne. Natomiast koty długowłose, jak np. ragdolle, koty perskie czy syberyjskie, potrzebują składników przyspieszających usuwanie sierści z układu pokarmowego. W naszym sklepie dostępna jest również karma dla kota brytyjskiego, sfinksa albo dużych ras, takich jak maine coon.

Zbilansowana karma dla kota bez zbóż i bez kurczaka

Tak samo jak u ludzi, również w przypadku kotów często występują rozmaite alergie pokarmowe. Najczęściej źródłem niepożądanych reakcji jest białko drobiowe, dlatego karma dla kota bez kurczaka często stanowi podstawę żywienia uczulonego zwierzaka. W naszym sklepie dostępne są karmy z łososiem, jagnięciną, indykiem, kaczką, wołowiną, królikiem, rybami, a także innymi rodzajami mięsa i z dodatkiem wyszukanych warzyw lub owoców. Tak szeroki wybór smaków sprawia, że bez trudu znajdziesz właściwą karmę dla wybrednych kotów, które mają dość sprecyzowane preferencje. Polecamy propozycje takich marek jak Animonda, Applaws, Brit, Farmina, Dolina Noteci czy Almo Nature. Sprawdź skład produktu, by upewnić się, że to odpowiednia karma dla Twojego kota, a następnie złóż zamówienie z dostawą pod same drzwi!