Marka: Bosch

Bosch FRUITEES SNACK przysmak z mango 200g

EAN: 4015598009553

Przysmak dla wszystkich psów w każdym wieku. Dzięki zastosowaniu tylko jednego rodzaju mięsa oraz braku zbóż w składzie może sprawdzić się u alergików. 
Wysyłka 1-2 dni robocze.
Cena:  5.37 zł

Bosch FRUITEES SNACK przysmak z mango 200g

DLA KOGO?
Bosch FRUITEES SNACK DRÓB I MANGO to owocowy przysmak z mięsem drobiowym i mango, nadający się dla psów wszystkich ras w każdym wieku.
Dzięki monobiałkowej recepturze opierającej się na białku drobiowym nadaje się również dla psów ze skłonnościami do alergii.

ZALETY
Bosch FRUITEES SNACK DRÓB I MANGO to przysmaki na bazie mango i mięsa drobiowego. Mały rozmiar sprawia, że są idealne jako nagroda podczas treningu i nauki, a także jako wypełnienie do zabawek na jedzenie.
Przysmaki ze względu na miękką konsystencję polecane są również psom ras małych i miniaturowych oraz szczeniąt. Dzięki monobiałkowej recepturze i braku pszenicy sprawdzą się także u psów ze skłonnościami do alergii. Zawarty w mango błonnik usprawnia pracę jelit i proces trawienia. Produkt nie zawiera cukru i zbóż.

SKŁAD
świeże mięso drobiowe (20%), skrobia ziemniaczana, ziemniaki (suszone), białko ziemniaczane, groch (suszony), mango (suszone, 4%), białko grochu, mączka wątrobowa, żelatyna, włókna celulozowe, chlorek sodowy, wodorofosforan wapnia
Składniki analityczne: białko surowe - 20.5%, tłuszcz surowy - 5.0%, włókno surowe - 2.0%, popiół surowy - 3.8%, wilgotność - 28%,
Dodatki: Witamina A - 5000 j.m./kg, Witamina D3 - 500 j.m./kg, Witamina E - 40 mg/kg, Miedź (pięciowodny siarczan miedzi(II) - 12 mg/kg
Dodatki technologiczne: środki przeciwutleniające i konserwujące

Bosch FRUITEES SNACK przysmak z mango 200g, AMABEZKAR1746