Marka: 4Dogs

4Dogs gryzak z poroża daniela hard XL Pies powyżej 30kg

EAN: 5906660134688

Naturalny gryzak z poroża daniela o płaskim kształcie pozwalającym na eksploatowanie wewnętrznej jego części. Zalecane dla psów o mniejszej sile w szczęce. 
 
Wysyłka 1-2 dni robocze.
Cena:  44.04 zł

4Dogs gryzak z poroża daniela hard XL Pies powyżej 30kg

DLA KOGO?

Naturalny gryzak dla psa z poroża daniela, ręcznej produkcji. Przeznaczony dla mniejszych psów lub mających mniejszą siłę w szczęce. Poroże daniela wyróżnia się nieregularnym i płaskim kształtem, dlatego gryzaki te występują w 4 rozmiarach, tak aby umożliwić dobranie odpowiedniego rozmiaru dla Twojego psiaka.
Gryzaki z poroża daniela są miększe niż te z poroża jelenia, jednak nadal jest to wystarczając twardy materiał pozwalający na dłuższe eksploatowanie produktu.

Jeśli jednak gryzak znudzi się Twojemu pupilowi zaleca się zamoczyć go na 3 do 4 minut we wrzącej wodzie w celu wydobycia jego pierwotnego zapachu, który ponownie wzbudzi zainteresowanie Twojego psa.

Przy długotrwałym używaniu, szczególnie przez duże i silniejsze psy należy zwrócić uwagę na to, iż mogą odłupywać się fragmenty zewnętrznej warstwy poroża – to naturalny proces zużywania się gryzaka.
 
ZALETY:
  • Bogate w białko i liczne pierwiastki wskazane przy zachowaniu zrównoważonej diety psa,
  • Płaski kształt – łatwiejszy uchwyt i dostęp do wewnętrznej części gryzaka,
  • Pomaga w utrzymaniu higieny jamy ustnej psa, w tym usuwaniu kamienia nazębnego,
  • Nie brudzą i nie pozostawiają lepiących śladów,
  • Pomagają redukować stres poprzez zaspokojenie naturalnego odruchu gryzienia,
  • Korzystny wpływ na układ odpornościowy, mięśnie i kości,
  • 100% naturalny produkt, najwyżej klasy jakości AA.
  • Prawie niewyczuwalny zapach. 

SKŁAD:

Tkanka kostna (54%), białko (32%), tłuszcze (0,1%), kolagen (3%), wapno (21 g/100 g), fosfor (10 g/100 g), magnez (26 mg/100 g), żelazo (998 ppm), sód (04%), potas (0,02%)
Potwierdzony laboratoryjnie przez Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Poznaniu, Zakład Higieny Weterynaryjnej w Poznaniu im. Tadeusza Łosińskiego, Pracownia Chemiczna Katedry Żywienia Zwierząt przy Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

4Dogs gryzak z poroża daniela hard XL Pies powyżej 30kg, DLZ4DOKSP0021